Taşıt Tanıma Sistemi Başvuru Formu

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

Cam Suyu Nedir ?

Cam suyu kullanmak, kötü hava koşullarında önünüzü daha rahat görebilmeniz için size yardımcı olacak unsurlardan birisidir. Cam suları kendi aralarında dörde ayrılır. Bunlar; Antifrizli, Klasim mavi cam suyu, dört mevsim ve son olarak da böcek temizleyici cam suyu olarak dörde ayrılmaktadır. Her birinin farklı farklı özellikleri bulunmaktadır. Klasik mavi cam suları, her benzin istasyonunda rahatlıkla bulabileceğiniz bir sudur. Klasik mavi cam suları, herhangi bir acil durumda size yardımcı olabilir fakat cam temizliği için veya camda oluşan buzu yok etmek için daha farklı bir cam suyu kullanmanız gerekmektedir. Araçlarda cam suyu tercih ediceğiniz zamanda, cam suyunun hangi hava sıcaklığında kullanılabileceğine dikkat ediniz. Kullanacağınız cam suyu, aracınızın su kanallarında donarsa büyük hasarlara neden olabilir.

 

Antifrizli Cam Suyu

 

Antifrizli cam suları genellikle soğuk hava koşullarına sahip yerlerde kullanılmaktadır. Antifrizli cam suları, camda oluşabilecek buzlanmayı en aza indirmektedir. Kış aylarında antifrizli cam suyunu kullanmalısınız. Antifrizli cam suları -30 dereceye kadar camlarda buzlanmayı ve aracın içerisindeki su kanallarınında donmasının önüne geçmektedir.

 

Dört Mevsim Cam Suyu

 

Aracınızın cam suyunu her mevsim değiştirmek istemiyorsanız, dört mevsim cam suları sizin için en iyi seçenek olacaktır. Dört mevsim cam sularının kullanma talimatlarına bakarak kullanmalısınız. Her dört mevsimli cam suları, su ile karıştırıldığında temizlikte ve donma sıcaklığında farklılıklar görülebiliyor. Dört mevsim cam sularını en doğru bir şekilde kullanabilmek  için, kullanım talimatlarına uymaya dikkat edin.

 

Böcek Temizleyici Cam Suyu

 

Böcek temizleyici cam suları, aracınızın camında zor çıkacak pisliklerden(Kuş pisliği, polen vb.) daha kolay kurtulabilmenizi sağlamaktadır. Böcek temizleyici cam sularının donma derecesi 0 santigrat derece olduğu için daha kolay donabiliyorlar. Kış mevsiminde antifrizli cam suyu kullanmaya özen gösteriniz.


Taşıt Tanıma Sistemi Başvuru Formu

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

Batı Kurumsal
Başvuru Formu