TTS Dahil Olma Süreci

Shell (TTS) Taşıt Tanıma Sistemine Dahil Olma Süreci

Şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimlerini tek merkezden kolayca kontrol altına almanızı sağlayacak olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne üye olmak artık çok kolay. Hemen başvurun, Shell kalitesini sizde yaşayın.

Sözleşme : Sistemi kullanmaya baslayabilmek için öncelikle Shell Tasıt Tanıma Sistemi sözlesmenizi imzalamanız gerekmektedir. İmzalı ve kaşeli sözleşmenizi Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri ve Araç Kayıt Formu fotokopileri ile genel merkezimize göndermelisiniz.

Banka : Taşıt Tanıma Sistemi fatura ödemeleriniz için Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Finansbank, Denizbank ya da Akbank’dan kredili bir otomatik ödeme hesabı (dbs sistemi) açtırmanız yeterlidir. Ayrıca bu işlemleri teminat mektubu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıt Tanıma Ünitelerinin Gönderimi : Sözleşme ve ekli evraklar Shell’e ulaştıktan sonra, banka kredi onayını takiben 2 iş günü içerisinde Taşıt Tanıma Üniteleri MNG Kargo aracılıgıyla müşteriye kargolanır.

Taşıt Tanıma Ünitelerinin Montajı : Akıllı Halka ve Taşıt Kimlik Ünite’lerinin montajı yetkili servis olan TURPAK tarafından gerçekleştirilmektedir.


Taşıt Tanıma Sistemi Başvuru Formu

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

Batı Kurumsal
Başvuru Formu